.

Co jste hledali, ale nikdy jste nebyli schopni najít?

Všude, kam se podíváme, vidíme lidi kolem sebe, jak ukazují vybranou hlavní roli svých životů.
Tato nekonečná potřeba dokonalosti - ať už jde o perfektní práci, dům, tělo, auto, kabelku, oblečení, manžela nebo něco jiného - vede k epidemii lidí, kteří pociťují ohromný pocit zoufalství, že jejich vlastní život není "dobrý". dost." Nebo ještě hůř: že nestačí. Ale co když už toho máte dost? Jste ochotni věřit, že jste dar, který svět potřebuje, přesně takový, jací jste?

Celý život k nám přichází s lehkostí a radostí a slávou ®

Access Bars ® je šetrná praktická technika od Access Consciousness vyvinutá v 90. letech 20. století. Uvolňující a povzbuzující proces, odstraňující limitace, vzorce a strachy z našeho života. Během péče dochází ke stimulaci 32 bodů na hlavě. Jednotlivé body ovlivňují různé oblast života např. radost, kreativita, peníze, kontrola, smutek, sexualita atd. Jemným dotykem dochází k rozpuštění mentálních a fyzickým limitací nahromaděných během života. Metoda vám pomůže usnadnit změny ve všech oblastech vašeho života. Nejprve se jemným dotykem nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Po opalování péče lze odbourat stále více limitace. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě a vědomě ve svém životě vytváříme, a které nám brání žít šťastný život. Dochází k rozpouštění vzorců a limitací způsobující nesoulad v oblasti vztahů, partnerství, zdraví, financí a zaměstnání.

Access Bars ® si může připadat jako stisknout tlačítko pro smazání na přeplněném pevném disku vašeho počítače - pouze tentokrát vytváříte prostor ve vašem mozku. Věci jako negativní myšlenkové vzorce nebo to nekonečné mentální žvanění, které vás v noci drží vzhůru, lze uvolnit a vytvořit prostor pro klid, který jste hledali.

Výzkum Access Bars a duševní úleva

Podle Dr. Terrie Hope Ph.D., DNM, CFMW, ve studii v Journal of Energy Psychology: Theory, Research, and Treatment v listopadu 2017, výsledky jednoho 90minutového sezení Access Bars ® naznačovaly významný pokles v závažnosti deprese a úzkosti.
V nejhorším případě je 90minutové sezení Access Bars příležitostí lehnout si a relaxovat a přitom zažít velmi jemný energetický proces. V nejlepším případě by vás Access Bars mohl osvobodit od negativních sebemluv a přesvědčení, které jste o sobě léta drželi, a ještě více - možnosti jsou nekonečné!

Access Energetický Facelift™ je úžasný proces, který dokáže vyhladit vrásky, omladit tvář - zvrátit vzhled stárnutí bez operace, injekcí, peelingu anebo jiných procesů/procedur! Access Energetický Facelift™ je mnohem víc než kosmetický. Tato technika může vytvářet podobné účinky v celém těle. A krom toho nebudete mít potřebu se hodnotit a dívat se přes kritický filtr na vlastní tělo. Access Energetický Facelift™ je vhodný pro ženy a muže všech věkových kategorií a funguje v souladu s dalšími postupy. 

Většina našeho vnějšího vzhledu je totiž odrazem toho, co se děje v naší mysli a uvnitř našeho těla. Jednotlivá sezení zahrnují kromě příjemných doteků na obličeji i přístupové verbální zpracování, které skutečně posunuje váš názor na stárnutí. Tato jemná dotyková energetická technika zahrnuje použití více frekvencí, které obnovují přirozený tok energie v těle a umožňuje tělu restrukturalizovat a hojit se. Technikou omlazujeme celý systém, včetně všech vnitřních orgánů. Omladí se nejen vaše tělo, ale i mysl. 

Jakmile zjistíte, že váš názor vytváří vaši realitu a přestanete soudit své tělo, můžete se rozhodnout změnit. Vaše tvář vypovídá o celém vašem životě. Energetický Facelift™ obsahuje mnoho procesů, které vás k této transformaci dovedou. Výsledky jsou zcela bez rizika a každým následným sezením se zvyšují.

Co získáme:

- lidé jsou mnohem uvolněnější jak ve vzhledu (stažení v obličeje, rýhy), tak v chování, více zářivý a mladší výraz tváře, méně viditelné vrásky, rýhy na obličeji, otoky a kruhy pod očima, mladší, čistší, pevnější kůži na dekoltu, krku a obličeji, sníženou pigmentaci, může se zastavit plešatění, zlepšuje se vidění do dálky, znatelně se zlepší duševní pohoda.


.