.

Vědomá volba

Co když jste to právě vy, kdo ví, co pro vás a váš život bude fungovat? Jaké by bylo kdyby pro vás ostatní byli příspěvek při tom,  kdy si vy budete tvořit svůj úžasný svět?

Představím a bude o vás pečovat nástroji a procesy, které vás přivedou k vám samotným a ukážou vám prostor, kde je možné své tělo přijmout bez soudů a být tím, kým skutečně jste a vytvářet tak to, co bude fungovat pro vás. A to může být něco úplně jiného než to, co funguje pro mě a pro zbytek světa. Dělejte to, co ve vašem životě vytvoří více prostoru. Když si dovolíte být sami sebou a tvořit ze svého vědomí, ti skutečně přínosní lidé, nástroje, procesy a produkty vás budou následovat. A né slepě oddaně. Nýbrž s radostí a lehkostí.


Co je přístupové vědomí?


Vědomí je schopnost být přítomen ve svém životě v každém okamžiku, bez posuzování vás nebo kohokoli jiného. Je to schopnost přijímat vše, nic neodmítat a vytvářet vše, po čem v životě toužíte - větší než to, co aktuálně máte, a víc, než si dokážete představit. 

Nástroje a techniky vám umožní vytvořit si život, po kterém toužíte, praktickým a snadným způsobem.

Access Consciousness® odstraňuje polaritu, uvěznění, podmíněnost a omezení v našich myšlenkách, pocitech a emocích. Polarita nám brání vidět věci, tak jak jsou. Nemůžeme změnit to, co bychom změnit chtěli. Drží nás pod vlivem traumat a dramat, zklamání a intrik této reality.

Stručně řečeno, Access Consciousness®  je jiný úhel pohledu na život. Je to založeno na myšlence, že se nemýlíte, že víte a že vědomí může posunout cokoli. Dává vám přístup k možnostem, které existují, když už se nedržíte a už nevěříte, že jste uvízli. Kdybyste měli na výběr, co byste vytvořili?


Tvůrci

Před více než 30 lety byl Gary Douglas průkopníkem této sady transformačních nástrojů a procesů, které mění život, známé jako Access Consciousness.

Dain Heer je celosvětově uznáván pro svůj jedinečný pohled na vědomí a osobní transformaci. Je nejlépe známý pro svůj proces energetické transformace, zvaný Energetická syntéza bytí, a pro to, že je spolutvůrcem Přístupového vědomí.


JAKOU BUDOUCNOST MŮŽETE VYTVOŘIT DNES VOLBOU?

Jaké by to bylo, kdyby byl svět vědomějším místem? Bude devastace, války a potíže, které probíhají, pokračovat? Tváří v tvář vědomí tyto věci nemohou existovat.

Cílem Accessu je dostat nás do bodu, kdy jsme dostatečně vědomi, abychom v sobě vytvořili změnu, abychom mohli zvýšit možnost změnit trauma, drama a šílenství, které jsou v životě přítomné.

Jaké by to bylo, kdybyste do všeho, co jste dělali, ztělesňovali tolik vědomí, že se ostatní v důsledku toho rozhodli stát se více vědomými?

Vědomí je příležitostí odstranit všechny vytvořené zdi oddělení. Co bude potřeba k tomu, aby se to zde stalo realitou?

Stačí si jen vybrat.

- Gary Douglas

zakladatel přístupu Access Consciousness®


VYZÝVÁME VŠECHNY SNÍVKY, HLEDAČE A VISIONÁŘE!

Vždy jste věděli, že byste měli být ŠŤASTNÍ? Snažili jste se "vyjít správně" a zkoušeli jste každou modalitu pod sluncem?

Před dvaceti lety jsem byl na pokraji sebevraždy, protože jsem věděl, že můj svět (a svět) by měl být jiný... a přesto nic nefungovalo. V tom pohybu, když jsem byl připraven to vzdát, jsem našel úžasné nástroje, které se změnily... VŠECHNO!

Access Consciousness mi představilo zcela nový způsob navigace v této realitě a vytváření jiné budoucnosti. Pokud jste tady, je pravděpodobné, že hledáte něco jiného, ​​něco víc - co když to něco jste vy ?

 - Dr. Dain Heer

spoluzakladatel přístupu Access Consciousness®


.

.