.

Tělesné procesy

Jaké by to bylo, kdybyste mohli informace těla přepsat až do buněčné struktury? Vytvořili jste vaše tělo a to je odrazem vašeho života. Většina z nás chodí po světě bez spojení se svým tělem. Když jsme byli malí, věděli jsme, co jsme chtěli jíst, věděli jsme, co jsme chtěli pít, věděli jsme, kdy jsme chtěli spát, ale nikdo nás nenechal. 

Vaše tělo s vámi komunikuje. Vy a vaše tělo máte povědomí o všem. Tělesné procesy zvyšují způsob, jakým vaše tělo dokáže ukázat, čeho si je vědomo - vědomí každé buňky a molekuly na celém světě. Tělesné procesy nevybíráme podle toho, "co si myslíme, že je pro tělo vhodné" (logická mysl v tomto případě obvykle není dobrým rádcem), ale komunikujeme, ptáme se těla, co by pro něj v tuto chvíli bylo vhodné. 

Dokáží změnit nastavení buněk, odstranit chronické i akutní bolesti, uvolnit vše, co neodpovídá naší podstatě a tomu, abychom byli se svým tělem v souladu. Všechny tyto procesy mají společné to, že pracují s energií těl.

Tělesné procesy jsou jedním z nástrojů Access Consciousness. Pomocí doteku zde oslovujeme energie v těle, které přispívají ke změnám, odemykají přirozené kapacity těla k uzdravení, umožňují obnovit komunikaci s tělem a uvolňují z těla vše, co pro něj není přínosné.

Často lidé, kteří hledají v životě změnu, vyhledávají zejména práci s myslí a tělo zůstává bez povšimnutí. V těle se ale ukládá vše, na co máme nějaký názor – trauma, zneužití, ale i každá bolavá vzpomínka, křivý pohled, kritická poznámka. To se pak často projeví v těle jako nějaký symptom. Takto s námi tělo mluví.

Access Consciousness Body Process je praktická metoda, která využívá různá umístění rukou na různých pozicích na těle a vyžaduje, aby na každém místě proběhly specifické energie. Tyto procesy usnadňují tělu dojít zpět do jeho původních funkcí, které pomáhají s opravou a dlouhověkostí těla. 

Access Consciousness objevilo více než 50 tělesných procesů: energie, které mohou tělu usnadnit změnu a transformaci. Každý z těchto dynamických procesů lze spustit jako praktickou energii, která vyzve tělo, aby se začalo léčit a tvořit samo. 

 Access Body Process odemyká napětí, odpor, trauma a nevolnost těla dynamickým přesunem energie. Vše od posílení imunitního systému, hubnutí, obrácení stárnutí až po vytváření toho, co zbytek světa považuje každý den za zázraky. 


Časový předpoklad KURZŮ: 3h (u procesu MTVSS 3,5 h) 

Investice: 1600 Kč

.

Termíny kurzů