Od stínů ke světlu
Péče o mysl i tělo 

Vítejte v úžasné a zábavné říši Chanma! Skrze Chanma přechod rozpoznáváme naše světlo a stíny a učíme se s nimi pracovat. Celý koncept je založen na myšlence, že každý člověk má potenciál být šťastný a zdravý. Poukazuje na princip, že máme v sobě světlo a stíny, které ovlivňují naše chování a myšlení. 

Chanma péče se zaměřuje na to, co potřebujeme právě teď a na světlo jako zdroj energie a síly. Tímto způsobem můžeme být v kontaktu s našimi skutečnými pocity a potřebami, aniž bychom byli ovlivnění minulostí nebo obavami z budoucnosti. To umožňuje být upřímní sami k sobě a více vnímat sebe samého a své tělo jako zdroj. Chanma je nový způsob, jak se postarat o své tělo i mysl. Pomáhá lidem najít světlo v sobě samých a použít ho k uzdravení a transformaci. 


Napomáhá k uvolnění stresu a napětí nahromaděného v těle, zlepšuje koncentraci a pozornost, zvyšuje kreativitu a intuici a vede ke znovunalezení vnitřního klidu. Podporuje celkovou harmonizaci těla a mysli. Je účinnou pomocí při různých fyzických problémech, jako jsou bolesti zad, migrény a další. Zaměřuje se na odstranění bloků, které brání lidem v dosažení rovnováhy.  

Jedním z hlavních prvků jsou speciálně nakódované a vibračně upravené bubny, které se používají k uvolnění napětí v těle.  Jedná se o netradiční způsob meditačního uvolnění, založený na rytmickém bubnování, které pomáhá synchronizovat mozkové vlny a uklidnit mysl. Dalším prvkem péče jsou Světelné kódy a Světelná řeč. Tyto kódy jsou speciálními symboly, které se používají k otevření energetických kanálů v těle a jsou důležité pro správný tok energie v celém systému. Světelná řeč aktivuje rozpomenutí původu a propojuje ducha s hmotou.
Průvodci pracují s klienty individuálně a na různých úrovních, aby přispěli k dekódování již nefunkčních mechanismů. Tento přístup umožňuje klientům prozkoumat své vlastní stíny a najít cestu osvobození se od minulosti a připoutání k budoucnosti. Chanma se zaměřuje na péči o duši a tělo jako celek a odemyká v nás skrytou sílu.  

120 min / 4400 Kč