.

Facial cupping

Možná jste právě slyšeli o Facial Cupping, protože v poslední době roste jeho popularita. Ale obličejový baňkování je ve skutečnosti zakořeněno ve starověkých léčebných tradicích. Baňkování je po staletí součástí mnoha východních léčebných systémů a alternativní medicíny; například čínské, unaniské, korejské, tibetské a orientální tradice propagovaly jeho výhody.

JAK FUNGUJE BAŇKOVÁNÍ OBLIČEJE?

Máme 43 svalů v obličeji, ale na rozdíl od ostatních svalů v našem těle máme tendenci je zanedbávat. Dobrá rutina Facial Cupping uvolňuje a tónuje svaly v obličeji, stejně jako zlepšuje průtok krve. Zvyšuje také produkci kolagenu a stimuluje váš lymfatický systém!

Podobně jako vaše pokožka svítí po dobrém tréninku, Facial Cupping funguje na jednoduchém principu zlepšení krevního oběhu. Skutečná krása použití takové techniky, jako je Facial Cupping, spočívá v tom, že je bezpečná a vyžaduje minimální čas a zdroje - vaše nejzdravější a nejzářivější pokožka je skutečně dosažitelná bez nutnosti velkého množství kosmetických produktů nebo výletů k plastickému chirurgovi!

Když vymáčknete obličejový pohár na oblast obličeje, vytvoří se jemné sání. To přitahuje průtok krve směrem k povrchu pokožky. Tento zvýšený průtok krve v kůži pod šálkem a okolními tkáněmi podporuje tvorbu nových krevních cév.

Sání také vytváří kontrolované mini-trauma v kůži (stejně jako mikro-jehly a derma-válečky), což vyvolává přirozený proces hojení v kůži. Do oblasti proudí více okysličené krve, stimuluje se produkce kolagenu a fibroblastů a kožní buňky se povzbuzují k reprodukci.

Výsledek? Pleť, která se cítí a vypadá plnější, zdravější a zářivější.

.