Inlight pleťová terapie

Inlight pleťová terapie vyžaduje holistický přístup. Nejedná se pouze o vnější stránku. Pokud toužíme po celkovém a hlavně trvalém udržení ideálního stavu pleti, je třeba se podívat, co se odehrává uvnitř a nalézt tělesnou i duševní rovnováhu. Teprve poté bude moci kosmetická péče plně zafungovat. 

Postupně se eliminují nepříjemné příznaky jako akné, rozšířené a zanesené póry, červené žilky, suchá či masna pleť a pigmentové skvrny. V neposlední řadě též vrásky způsobené mimikou i postupným věkem. Jestliže se rozhodnete následně pokračovat i s domácí péči a to se správně zvolenými přírodními přípravky, budete plně schopni předcházet tento projevům. Nezaleží na stavu a stáří vaší pokožky, vždy je možné udělat něco proto, abyste se cítili ve svém těle příjemné a při pohledu do zrcadla zažívali uspokojení. 

Pleťová terapie zahrnuje krom důkladného čištění pleti kombinaci speciálních masážních technik, stimulaci akupresurních bodu doprovázenou povzbuzujícími či uklidňujícími vůněmi přírodních olejů a dalších rostlinných složek. Terapie je ukončena hloubkovou hydrataci pleti. Vaše pleť zažije osvobozující zážitek, který povede ke zdravému a mladistvému vzhledu.