V pohybu změny

Jaké by to bylo udělat volbu, která opravdu mění. Tento projekt vzniká právě pro ty, kteří si vybírají nejen snít, jak by jejich tělo a život mohli vypadat. Je pro ty, kteří se rozhodnou žít svůj život v lehkostí a radosti a opřít se do toho v plné parádě. Žádné pomalé krůčky a čekání na změnu. Vstupte se mnou do prostoru, kde je možné proměnit vše, co vám nevyhovuje v to, co budete milovat. Užijte si 6 měsíců, během níž se budeme společně a intenzivně věnovat hlavně Vám, a to jak z venku, tak i uvnitř. Tvořte si nový prostor pro to skutečně a naplno žít. Začněte si užívat to, jací jste uvnitř a buďte spokojeni s tím, co je zvenku. Vše je možné změnit, když si to vyberete.   


Poskytnuté služby během programu: 

4x 

Haute Conture

Individuální péče navržená podle aktuálního stavu pokožky každé klientky. Celková péče se bude odvíjet od bezprostřední reakce pleti na produkty.

6x 

Mahibalo skin rituál 

Pleťová masáž není jen zpříjemněním Mahibalo péče. Jedná se o techniku, která díky speciálním tahům vaší pokožku nejen projasní, má teď ozdravné účinky. 

12x

Koučovací sezení online

Nástroje a techniky které vám umožní vytvořit si život po kterém toužíte, praktickým a snadným způsobem.

6x

Online Mahibalo face form

Speciálních série cviků, jejichž cílem je uvolnit a také posílit svaly na obličeji a na krku. Můžete ji provozovat v jakémkoli věku a v podstatě kdekoli. Pravidelné cvičení funguje jako přirozený facelift.

8x

Access Energetický Facelift™

je úžasný proces, který dokáže vyhladit vrásky, omladit tvář - zvrátit vzhled stárnutí bez operace, injekcí, peelingu anebo jiných procesů/procedur!


Délka programu: 6 měsíců

Investice do programu: 58 000 Kč


       Cenu programu naleznete v této sekci