Ivana Bártová

Zakladatelka projektu Mahibalo 

Pro Mahibalo: pleťová terapie, Access Consciousness procesy a facilitace, systém Pěti Tibeťanů, Mahibalo pro děti, marketing, media,blog, sociální sítě 

Věřím, že každá naše část tvoří celek, o který je třeba pečovat. A co je hlavní, pečovat o něj s lehkostí a sebeláskou.

Miluji své tělo a věnuji mu značnou pozornost a péči, kterou mi pak vrací v podobě radostného života. Stejně tak zbožňuji neustále se rozvíjející vědomí a s respektem na sobě pracuji, vybírám si vždy víc....víc toho co mi dělá radost a vytváří pro mě lehčí život.

Stále je, co objevovat a to je na tom to krásné.

Nežiji cílem, žijí svou cestu a volím si jí sama. Vedu své kroky po cestě plné volnosti.

V životě je důležité dělat hlavně to, co vás baví a já jsem snila o tom, že tímto způsobem si budu tvořit i peníze. Od všech komentářů, že takhle se život nežije, jak mám velká očekávání a že bych se měla držet při zemi a další podobné fráze, jsem se nakonec stejně nenechala odradit. Zabojovala jsem a přesvědčila jsem tu, která pochybovala nejvíce a měla obavy vykročit ze svého pohodlí. Samu sebe.

A takhle postupně vznikl projekt Mahibalo. Zde si postupně plním své sny a se mnou i ostatní. Někdo se rozhodl do Mahibalo docházet a užívat si různé rituály, terapie, yogu, workshopy a mnoho dalšího a někdo se rozhodl se mnou rozvíjet Mahibalo vize. Za všechny z vás jsem opravdu vděčná a skutečně se těším na to co všechno vytvoříme.

V Mahibalo jsem připravena se s vámi podělit o své znalosti a zkušenosti, které jsem na své životní cestě posbírala. Ukáži vám prostředky, jak o sebe pečovat a to zvenčí tak i uvnitř. Jestliže s vámi budou rezonovat, můžete je poté zařadit do vašeho života.

Ivana Ronďošová

Zakladatelka projektu e-shopu Alkimia.cz - organicky a čistě zpracované produkty

Pro Mahibalo: yoga, pleťové terapie, kvantová terapie

Vždy mně zajímalo, jak dosáhnout stavu dokonalé harmonie, zdraví, krásy, pocitu stálosti spokojnosti, štěstí či zamilovanosti, jestli je to vůbec možné? Pochopila jsem, že stálost ve světe neexistuje, že vše podléhá neustále změně. Naše zkušenosti nás učí, posouvají kupředu a zušlechťují naši duši, i když ne vždy je to komfor

Je důležité i to negativní umět transformovat v laskavost, pokoru, ohleduplnost a pomoc od nás pro ty, kteří ji potřebují. Začít určitě můžeme u svých nejbližších - rodiny, přátel, známých, přírody a zvířat.

Pocházím z východního Slovenska, které má průzračnou sílu přírody a srdečnost lidí. Jako dítě jsem s rodiči trávila hodě času v lesích a přírodě a toto propojení cítím někde v hloubce mého bytí jako věčné.

Mé hledání klidu a harmonie se stalo mým posláním, mou životní cestou a jóga mým životním stylem.

Věřím, že naše vnější krása je odrazem ty vnitřní, proto je důležité poslouchat své tělo, vnímat se celistvě a pečovat o sebe s láskou.

Miluji čisté a přírodní produkty, které tělo a duši uzdraví, uklidní či rozzáří. Produkty poctivě zpracované, ohleduplné k přírodě a zvířatům a zároveň ty nejvyšší kvality až luxusu se špetkou odvahy či drzosti dovolit si víc, víc pro sebe. Víc toho, co mně definuje jako člověka. Miluji orientální, exotické vůně dálek, které v nás evokují pocit dobrodružství, otevírají vizualizaci a podporují životní sílu.

Je to láska a světlo v nás, které nám pomáhá orientovat se na správné cestě života.

Vědomým vracením se do svého nitra se propojujeme se sebou samým a Univerzem, vnímáme to, jak se právě cítíme. Na mých lekcích se budeme společně věnovat praxi jógy, dechových cvičení a meditací; technikám, které naše tělo harmonizují na fyzické, emoční a mentální úrovni. Odcházet byste měli s pocitem lehkosti a vědomím, že vše je tak, jak má být a je to tak správně.