Inlight Beauty


Jedinečná receptura Inlight® MUDr. Spieziho představuje dokonalé spojení moderní vědy a starodávné alchymie pro maximalizaci energie a krásy. Inlight beauty vytváří produkty, které navrací pleť do jejího původní stavu.

Srdcem všech produktů Inlight je Bio Lipophilic Matrix®, velmi silné směsi čistých, za studena lisovaných olejů v bio kvalitě, výtažků z rostlin a bylin a jemných esenciálních olejů plných bioaktivních látek pro zdravou pokožku v harmonii.

Výzkum, alchymie a příroda... To je inspirace pro Inlight. Na těchto principech vytváří jedinečnou olejovou směs, která byla vyvinuta tak, aby pokožka opět získala zdravou, přirozenou ochranou bariéru. Pomáhá biochemickým, fyziologickým a imunitním procesům kůže, a tím podporuje výměnu vstřebávání a detoxikaci pokožky. Olejová péče je vhodná pro všechny typy pleti včetně mastných. Produkty Inlight se snadno vstřebávají bez zanechání mastného přebytku, takže vaše pokožka je dokonale vyživená, hedvábná a zářivá.

Pečlivě a s láskou naplněné skleněné nádoby olejem se silnými bylinnými živinami, zanechávají čistou a úžasně krásnou olejovou směs. Posledním nádechem je přidání éterických olejů nebo včelího vosku, nic jiného. Suroviny jsou zpracovány co nejméně, aby si zachovaly jejich přirozenou integritu a životní sílu. 

Každý produkt Inlight je reprezentován alchymickým symbolem, jenž je vizuálním vyjádřením jedinečného vibračního "tance". Vnitřní obal tvoří fialové sklo MIRON. Jedinečné vlastnosti skla MIRON neumožňují průchod žádného viditelného světla, s výjimkou fialového světla a spektrálního rozsahu UV-A a infračerveného světla. To chrání jak kvalitu a vitalitu produktů déle. Balzámy jsou dodávány s dřevěnou špachtlí Rosewood s udržitelných zdrojů, ručně vyráběnou v Indii, která podporuje spravedlivý obchod.

Celá kolekce péče o pleť je vhodná pro vegetariány a oleje pro vegany. Inlight je testován pouze na ochotných lidech! Podpora fair trade a recyklovatelné a ekologické obaly.

Věříme ve vnitřní krásu pramenící z pulzujícího zdraví. Naším cílem je odhalit a povzbudit přirozenou krásu a vnitřní světlo v každém z nás prostřednictvím zdravé a zářivé pokožky.

~ Inlight beauty ~