.

Certifikovaný kurz Access Bars


Je to přijímání z doteku, co dokáže změnit nastavení, které neodpovídá tomu, co skutečně toužíte vytvořit. Ze začátku se může zdát nereálné, že něco tak jednoduchého dokáže převrátit ,,vaše,, hodnoty. Když v tom najdete zalíbení, tato ,,rutina,, změní ve vašem životě mnohem víc, než jste si kdy dokázali představit a ukáže vám nekonečné množství realit a jejich možností. Není třeba v tom hledat žádná kouzla a čáry ( pokud si to sami nevyberete) Jde o techniku, skrze kterou si osvojíte vnímat život z jiného úhlu pohledu a tím se dostanete vždy k dalším možnostem. Jednoduché, praktické a pro každého. Logici, skeptici, realisté, snílci i blázni. Žádné limitace, žádné dlouhé učení. Přijdete, přijmete, darujete a odejdete s více možností, než jste si doposud dovolili vnímat. To je Bars, to je začátek... 


Co je metoda ACCESS BARS®?

Metoda ACCES BARS je uvolňující a povzbuzující proces, odstraňující limitace, vzorce a strachy z našeho života. Během péče dochází ke stimulaci 32 bodů na hlavě. Jednotlivé body ovlivňují různé oblast života např. radost, kreativita, peníze, kontrola, smutek, sexualita atd. Jemným dotykem dochází k rozpuštění mentálních a fyzickým limitací nahromaděných během života. Metoda vám pomůže usnadnit změny ve všech oblastech vašeho života. Nejprve se jemným dotykem nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Po opalování péče lze odbourat stále více limitace. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě a vědomě ve svém životě vytváříme, a které nám brání žít šťastný život. Dochází k rozpouštění vzorců a limitací způsobující nesoulad v oblasti vztahů, partnerství, zdraví, financí a zaměstnání.


Co vás čeká na kurzu?

  • Dozvíte se jak rozproudí energií v těle
  • Naučíte se aktivovat specifické kombinace bodů ACCESS BARS®
  • Od začátku kurzu budete mít k dispozici prakticky manuál Access Bars, kde se dozvíte jak používat účinné čisticí prohlášení Access Consciousness®, tzv. "Clearing statements"
  • Součástí manuálu jsou mapy přístupových bodů. Je možné objednat i variantu manuálu pro děti
  • Video ze zakladatel metody Access Bars
  • Behem dne každý účastník 2x přijme sezení Bars a 2x ho poskytne
  • Získáte informace i dalších nástrojích a procesech metody Access Consciousness, které vám přispějí pro větší lehkost ve vašem životě.

Po absolvování kurzu obdrží každý účastník certifikát a stává se praktickém této metody.
Při podnikání v oblasti služeb nebo zdraví, je možné techniku zařadit do své praxe.

Cena kurzu

První absolvování kurzu - 6.300,- Kč.

Každé další opakovaní kurzu - 3.150,- Kč

Studenti do 18ti let 50% ceny.

Děti do 15ti let zdarma.

Info: Ivana Mahibalo / 777 767 970 / ivana@mahibalo.com 

Osvojte si nástroje a procesy, které vás za každé situace a počasí povedou k vám samotným a ukážou vám krásy světa a vás samotných, ať budete kdekoli. Jaké by to bylo kdyby vnější vlivy na vás neměli takový vliv? Jaké by bylo vědět, že slunce ve tváři a vítr v zádech můžete mít kdykoli? Jaké by bylo se neztrácet a netěšit se na to, až opět přijde to naše oblíbené roční období? Co když všechny mohou být oblíbené? Co když celý váš život může být vámi oblíbený?

 Už víte, že jste tvůrci života, jen ještě úplně nevíte, jak jej uchopit? Nebo naopak ještě stále stojíte v roli toho, jenž se mu život prostě děje a nevidíte své kapacity a talenty? I to je v pořádku. Jde o to, jestli máte touhu poznat, vědět a přijímat v životě mnohem víc radosti a lehkosti, než jste si dosud umělý představit. Kdo už se nikým a ničím nechce nechat zastavit a to ani sám sebou. Osvojíte si procesy a dovednosti, které vám i v tomto mnohdy světě bez kouzel a zázraků pomohou najít praktická řešení pro změnu všeho života v jedno krásné dobrodružství. Protože přesně tím pro mě Access Concioussnes je. Otevírá dveře k tomu, že máme vždy volbu. A Barsy to vše začíná... 
Jak často za sebou svoje tělo pouze vláčíme a vůbec nenasloucháme jeho jemným nuancím? Jaké by bylo, na kdyby pro nás naše tělo bylo jako kompas, který nám vždy ukáže ten správný směr. Co když nemusíme být na obláčku a stát se šíleným zaříkávačem, aby jsme rozuměly se svým tělem. Jsou tu i praktické a jednoduché nástroje a procesy, které pro tebe a tvé tělo vytvoří větší prostor. Dej svému tělu najevo, že jsi ochoten mu naslouchat a uvézt tak do chodu, všechny triumfy, se kterými můžeš změnit a vytvořit cokoli. Kurz je pro všechny, kteří touží přidat do svého života více lehkost. Dospělí, děti a i zvířátka jsou zváni do toho užít si zábavu, obdarovat druhé a získat více a nebo prvně objevit, co to skutečně znamená přijímání.  
Vždy máš volbu. Změn volby, změníš život. Přijď se jemným dotekem naučit techniku, která když si to dovolíš, promění život v jedno úžasné dobrodružství. Pokud Ti příjemně cukají koutky nebo máš naopak staženou p.... Zeptej se... Je tohle pro mě? Je to ta změna, která pro mě vytvoří víc? Zastav se, dýchej a důvěřuj sobě.  Bav se, zkoumej a tvoř si nebe na zemi už teď .
Představ si prostor, ve kterém je možné vytvořit cokoliv... Prostor všech možností... Kdo a čím jsi teď je jen jedna z mnoha možností... Je teď ten pravý čas a prostor vybrat si jinou? Intenzivní jízda s nástroji a technikou Access Bars. Péče pro uvolnění vašeho těla a získání nového prostoru k tvorbě radostného života. Nechte vstoupit tuto energii do vašeho prostoru a získejte tak více pro vlastní tvorbu. Ať už se točíte v kruhu, stojíte na místě, nejste si jisti jak dál a nebo si vybíráte, aby si vaše tělo a bytost užívali více radosti. Jste připraveni otřást vašimi základy a pozvat další energii k transformaci vaší reality.

.