Nejčastější dotazy

24.02.2020

Nejčastější otázky před první návštěvou

Otázky Access

Pro koho je terapie vhodná?
Nejsou stanovena žádná omezení. Terapie může podstoupit jak dospělí tak dítě.

Jaké problémy a bloky se dají terapii řešit?
Všechny, které řešit chcete.

Jak terapie probíhá?

Klient v leže a v pohodlí může relaxovat nebo se klidně i prospat a terapeut postupně jemnými dotyky aktivuje jednotlivá centra.

Jak dlouho budu na terapii docházet?
Intenzita terapie je velmi individuální. Sami následně pocítíte, zda chcete terapii opakovat a jak často.

Je vhodné Access bars spojit i s jinou terapii?

Vše co ve vašem životě vytvoří lehkost a přispěje k rovnováze považuji za vhodné.

Kolikrát je třeba podstoupit terapií, než uvidím výsledky?

Změny ve Vašem životě nastanou již při prvním spuštění BARS. Pro nastolení rovnováhy však tělo potřebuje zpravidla delší časový úsek, ten se liší podle potřeby konkrétního čištění a intenzity spolupráce klienta.

Mám v terapii pokračovat, i když mám vše vyřešené?

Určitě je vhodné zařadit Access nástroje do každodenního života. Zda to bude cesta za doprovodu terapeuta nebo se rozhodnete jinak je zcela na vás.

Otázky k pleťové terapii

Co když mám alergii po přírodní kosmetice?

Může se vyskytnout alergie na některou se složek. Většinou pokud se však objeví reakce, je to porušenou strukturou kůže. Po navrácení rovnováhy je vaše pokožka schopná přijímat i to co vám dříve způsobovalo obtíže. Jelikož je všechna kosmetika opravdu to nejčistší co se na vaši pokožku může dostat a pochází z opravdové přírody věřím, že určitě najdeme vhodné kombinace bylin a olejů, které vám budou vyhovovat.

Je možné chodit na terapii a doma následně používat jiné produkty než vaše?

Možné je všechno. Důležité je o sebe pečovat. Jaké si zvolíte prostředky je zcela na vás. Já sama i když při terapii používám pouze Inlight, mám oblíbené kousky i od jiné přírodní kosmetiky.

Kdy mohu očekávat viditelné výsledky?

Slovo viditelné je poměrně ošemetné. Někdo je vidí po první terapii. Někdo potřebuje více času. Aby se kůže opravdu obnovila a vytvořila potřebnou ochranou bariéru, může to určitě trvat i měsíce.

Je ošetření vhodné pro těhotné ženy?

Zatím jsme zaznamenala pouze pozitivní výsledky. I podle Dr. Speeciho je Inlight vhodný pro těhotné i kojící ženy.

Je vhodné se po terapii líčit?

Jelikož během terapie nedochází k narušení pokožky, můžete použít líčení, přesto doporučuji nechat pokožku až do dalšího dne dýchat bez make-up bariéry.

Lze dosáhnout dobrých výsledků i bez dodržování zdravého životního stylu?

Určitě lze dosáhnout dobrých výsledků. Jde mi však o komplexní řešení a proto doporučuji se zaměřit na to, co jíme a co naše tělo potřebuje.

Je terapie vhodná i pro aknózní pleť?

Terapie je vhodná pro všechny typy pletí bez ohledu na věk a pohlaví. Pokud jde o aknózní pleť, jsem schopna sestavit ošetření dle konkrétních potřeb klienta a pomoci mu v dalších oblastech životního stylu. Lépe pak dojde k obnovení pokožky.

Jaké jsou vhodné potraviny s naopak nevhodné při výskytu akné?

Doporučuji podstoupit test intolerance potravin. Pokud se u vás vyskytují dlouhodobé problémy, je možné přes praktického lékaře podstoupit aspoň základní testy hrazené pojišťovnou. Pro rozsáhlejší rozbor je třeba navštívit soukromé subjekty. Snášenlivost potravin je při dlouhodobých obtížích výborným pomocníkem.

Jak často bych měl/a na terapii docházet?

To záleží zcela na Vás. Někteří klienti docházejí i každý týden, ať už protože je to potřeba, pro obnovení přirozeného stavu pleti nebo si přijdou odpočinout a načerpat novou energii. Optimální z hlediska udržitelnosti bez větších obtížích je mezi 4 - 6 týdny.

Je třeba v terapii pokračovat, i když je má pleť ideální?

Pokud si budete i nadále chtít užívat pleťové terapie, budu ráda za každou vaši návštěvu. Jestliže však bude vaše pleť dostávat dostatečnou a vhodnou péči, budete schopni si tento stav zachovat i z pohodlí domova.