Mukti Organics 

Australská bioaktivní pleťová a tělová kosmetika Mukti® na bázi Aloe Vera s obsahem rostlinných a bylinných výtažku v té nejčistší formě spolu se směsí za studena lisovaných olejů a jemných esenciálních olejů v bio kvalitě poskytuje pleti vysoce efektivní výživu, hydrataci a regeneraci. Pokožku navrací do její přirozené zdravé rovnováhy a harmonie.

Slovo Mukti pochází ze Sanskritu a znamená osvobodit se od strachu, nevědomosti a falešného poznání. V hindštině to znamená znovuzrození. Stejnojmenná zakladatelka společnosti Mukti Organics je průkopnice green beauty, několikanásobná nositelka ocenění za inovativní kosmetické receptury. Čerpá ze své profesní historie a zkušeností komplementární medicíny.

Od počátku si značka vede za cíl, vytvářet ty nejkvalitnější ingredience pro péči o pleť. Evokativní vůně, jemné textury a opravdu velká propustnost produktu do nejhlubších vrstev pokožky zajišťují ozdravný a omamný zážitek při péče o pleť. Mezinárodně uznávané a oceněné produkty kombinují funkční domorodé rostlinné ingredience, které se naučily přizpůsobit se drsným australským klimatickým podmínkám a to s původními australskými aktivními látkami, identickými vitamíny, antioxidanty a peptidy. Tato kombinace zvyšují regeneraci buněk, zdraví pokožky a obnovuje vitalitu a mladistvost.

Hlavními ingrediencemi je již zmíněný Aloe Vera gel s obsahem 96% vody známy schopností proniknout do pokožky čtyřikrát rychleji než voda. Zklidňuje a hydratuje pokožku v nejhlubších dermálních vrstvách. Dále jsou to směsi olejů a malé bobule, ořechy, kořeny, listy a semena australské původní flóry obsahující silný poměr antioxidantů, vitamínů a dalších živin nezbytných pro výživu a regeneraci kožních buněk.

Všechny výrobky jsou ručně vyráběné a baleny do BIOPHOTONIC VIOLET SKLA chrání složení odfiltrováním škodlivých paprsků světla. Fialové sklo pomáhá udržovat účinnost produktu a chrání přípravky po dobu delší dobu.

Mukti Organics podporuje jednání a přístup k zahrnutí udržitelných, etických a organických principů do všech oblasti. Ekologický způsob pěstování a sklizně používaných složek respektují a nenarušují integritu rostliny pro zachování její největší síly s viditelnými výsledky v působení na pleť.

                            Naším hlavním posláním je navracet lidi zpět k přírodě, vytvářet zdravý životní styl a krásy                                                                                                                                         - Mukti Organics -