Moje tělo / Moje volba


Co když péče o pleť a tělo může být hlavně zábava?  

Pojďte se mnou společně tvořit zázraky a prozkoumávat různé nástroje a techniky a vyberte si z nich, ty které budou fungovat pro vás a vaše tělo. Směsice pěstící kosmetiky, různých tělových rituálů, masážních technik a vychytávek v podobě pomůcek pro vaše rozmazlování. Vaše tělo zbožňuje pozornost a hlavně tu vaší. Představím vám i kouzla metody Access conciousness, kde se podíváme i na váš vnitřní svět , vzorce a pevné úhly pohledu, které vás brzdí v tom si vytvořit tělo, které budete zbožňovat. Tvoje tělo. Tvoje volba  Vyberete si na stránkách mahibalo.com péči, která vás volá a nebo se rovnou přihlaste do programu : Moje tělo / Moje volba. Naskakujeme 14.7. a na prvních 5 z vás čeká Mahibalo voucher. Access Facelift / 60 - 90 min a Mahibalo Face rituál / 40 min. Voucher je platný 6 měsíců od začátku programu.

 

Poskytnuté služby během programu: 

 

3x Mahibalo skin care 

Individuální péče navržená podle aktuálního stavu pokožky každé klientky. Celková péče se bude odvíjet od bezprostřední reakce pleti na produkty. 


6x Mahibalo skin rituál 

 Pleťová masáž není jen zpříjemněním Mahibalo péče. Jedná se o techniku, která díky speciálním tahům vaší pokožku projasní a viditelně omladí. 


6x Koučovací sezení online na vámi vybrané téma 

Nástroje a techniky které vám umožní vytvořit si tělo které budete zbožňovat, praktickým a snadným způsobem. 


16x Online Mahibalo face & body form 

Každý týden se setkáme přes zoom aplikaci a společně s dalšími účastníky programu se budeme zabývat různými segmenty viz níže. K dispozici bude též podpůrná Facebook skupina, kde budeme mít možnost si společně přispívat a vzájemně se podporovat.

 Segmenty 1 - 16 


1x Access Energetický Facelift™ 

Úžasný proces, který dokáže vyhladit vrásky, omladit tvář - zvrátit vzhled stárnutí bez operace, injekcí, peelingu anebo jiných procesů/procedur.


Cenu programu naleznete v této sekci