Mukti pleťové rituály


Pleťová péče vyžaduje holistický přístup. Nejedná se pouze o vnější stránku. Pokud toužíme po celkovém a hlavně trvalém udržení ideálního stavu pleti, je třeba se podívat, co se odehrává uvnitř a nalézt tělesnou i duševní rovnováhu. Teprve poté bude moci kosmetická péče plně zafungovat.

Postupně se eliminují nepříjemné příznaky jako akné, rozšířené a zanesené póry, červené žilky, suchá či masna pleť a pigmentové skvrny. V neposlední řadě též vrásky způsobené mimikou i postupným věkem. 

Pleťové rituály Mahibalo zahrnují krom důkladného čištění pleti kombinaci speciálních masážních technik, stimulaci akupresurních bodu doprovázenou povzbuzujícími či uklidňujícími vůněmi přírodních olejů a dalších rostlinných složek. Vaše pleť zažije osvobozující zážitek, který povede ke zdravému a mladistvému vzhledu. 

Jestliže se rozhodnete pro pravidelnou domácí péči a to se správně zvolenými přírodními přípravky, budete plně schopni předcházet tento projevům. Nezaleží na stavu a stáří vaší pokožky, vždy je možné udělat něco proto, abyste se cítili ve svém těle příjemné a při pohledu do zrcadla zažívali uspokojení


SÍLA POHLEDU 

15 min 550,-

Rituální omlazení a rozzáření nejjemnější pokožky vašeho očního okolí. Australské rostlinné směsi v kombinací s unikátní masážní technikou omladí, projasní a oživí váš pohled.


CESTA SNŮ

40 min 900,-

Uvolňující masážní rituál během něhož vaše mysl ustupuje do pozadí a vy maté možnost nastoupit na cestu jejímž výsledkem je vyhlazená a snová pleť.


 SVĚŽÍ OBNOVA

 60 min 1400,- /80 min 2100,-

Vydejte se na cestu absolutní obnovy a hloubkové hydratace pleti. Oživující rituál bude veden na míru podle vašeho stavu a typu pleti. Po našem obličejovém rituálu se budete cítit jako znovuzrozená a posílená. Důkladné čištění spojené s relaxační masáží a akupresurou je zakončené vyživující hydratací. Výsledkem je hladká, rozzářená a hydratovaná pokožka.


VITAMÍNOVÝ BOOSTER 

90 min 2400, -

Projasňující komplex pro hydrataci vaší pleti plné vitamínů a antioxidantů. Směs vitamínů navržená dle potřeb vaší pleti. Podporuje pevnost a plnost pleti, harmonickou cestou ji navrací její přirozenou ochranou bariéru a zdravý tón.


ŽIVÉ OMLAZENÍ

90 min 2400,-

Biodynamická, intenzivní a vysoce účinná péče s obsahem antioxidantů, vitamínů, peptidů a bioaktivních australských extraktů. Obnovuje zářivost pleti, hydratuje a díky cíleným ingrediencím pomáhá minimalizovat jemné linky a vrásky.


MUKTI MASTER RITUÁL

120 min 2800,-

Propojení čtyř masážních rituálu jenž umocní celkovou relaxaci a regeneraci vaší pokožky. Opojný zážitek pro hloubkovou obnovu pleti. Speciální masážní tahy dostanou vaše tělo do naprostého uvolnění a zároveň dochází k pročištění lymfatického systému. Výsledkem je zářivá, vypnutá a šťastná pokožka, čemuž napomáhá spokojenost celého těla.
MOŽNOST EXTRA SLUŽBY

Mahibalo OMC hloubkové čištění
20 - 30 min /  500,-    

 Mikro Dermal Roller 

1000,-