.

Nejčastější otázky před první návštěvou


Otázky k pleťové péče

Co když mám alergii po přírodní kosmetice?

Může se vyskytnout alergie na některou se složek. Většinou pokud se však objeví reakce, je to porušenou strukturou kůže. Po navrácení rovnováhy je vaše pokožka schopná přijímat i to, co vám dříve způsobovalo obtíže. Jelikož je všechna kosmetika opravdu to nejčistší, co se na vaší pokožku může dostat a pochází z opravdové přírody věřím, že určitě najdeme vhodné kombinace rostlin, bylin a olejů, které vám budou vyhovovat.

Je možné  a docházet na Mahibalo péči a doma používat jiné produkty než vaše?

Možné je všechno. Důležité je o sebe pečovat. Jaké si zvolíte prostředky je zcela na vás. Já sama i když při terapii používám Mukti a Inlight, mám oblíbené kousky i od jiné přírodní kosmetiky.

Kdy mohu očekávat viditelné výsledky?

Slovo viditelné je poměrně ošemetné. Někdo je vidí po první péči. Někdo potřebuje více času. Aby se kůže opravdu obnovila a vytvořila potřebnou ochranou bariéru, může to trvat i měsíce.

Je ošetření vhodné pro těhotné ženy?

Zatím jsme zaznamenala pouze pozitivní výsledky. Mukti i  Inlight jsou vhodný pro těhotné i kojící ženy.

Je vhodné se po péči líčit?

Jelikož během péče nedochází k narušení pokožky, můžete použít líčení.

Lze dosáhnout dobrých výsledků i bez dodržování zdravého životního stylu?

Určitě lze dosáhnout dobrých výsledků. Jde mi však o komplexní řešení a proto doporučuji se zaměřit na to, a co se odehrává uvnitř a co si tělo žádá tělo.

Je péče vhodná i pro aknózní pleť?

Péče je vhodná pro všechny typy pletí bez ohledu na věk a pohlaví. Pokud jde o aknózní pleť, jsem schopna sestavit péči dle konkrétních potřeb klienta a pomoci mu v dalších oblastech životního stylu. Lépe pak dojde k obnovení pokožky.

Jaké jsou vhodné potraviny s naopak nevhodné při výskytu akné?

Doporučuji podstoupit test intolerance potravin. Pokud se u vás vyskytují dlouhodobé problémy, je možné přes praktického lékaře podstoupit aspoň základní testy hrazené pojišťovnou. Pro rozsáhlejší rozbor je třeba navštívit soukromé subjekty. Snášenlivost potravin je při dlouhodobých obtížích výborným pomocníkem.

Jak často bych měl/a na terapii docházet?

To záleží zcela na Vás. Někteří klienti docházejí i každý týden. Ať už je to potřeba, pro obnovení přirozeného stavu pleti nebo si přijdou odpočinout a načerpat novou energii. Optimální z hlediska udržitelnosti bez větších obtížích jsou 4 týdny.

Je třeba v terapii pokračovat, i když je má pleť ideální?

Pokud si budete i nadále chtít užívat pleťové terapie, budu ráda za každou vaši návštěvu. Jestliže však bude vaše pleť dostávat dostatečnou a vhodnou péči, budete schopni si tento stav zachovat i z pohodlí domova. Mahibalo disponuje nadstandartními službami a za léta praxe jsem si osvojila různé techniky, které během péče ještě více umocní efekt použitých produktů. 


Otázky Access Consciousness

Pro koho je péče vhodná?
Nejsou stanovena žádná omezení. Péči může podstoupit jak dospělí tak dítě.

Jaké problémy a bloky se dají péčí řešit?
Všechny, které řešit chcete.

Jak péče probíhá?

Péče obsahuje slovní facilitaci a poté klient v leže a v pohodlí může relaxovat nebo se klidně i prospat a terapeut postupně jemnými dotyky aktivuje jednotlivá centra.

Jak dlouho budu na péči docházet?
Intenzita péče je velmi individuální. Sami následně pocítíte, zda si jí vyberete opakovat a jak často.

Je vhodné Access Consciousness spojit i s jinou modalitou?

Vše co ve vašem životě vytvoří lehkost a přispěje k rovnováze považuji za vhodné.

Kolikrát je třeba podstoupit péči, než uvidím výsledky?

Změny ve Vašem životě nastanou již při prvním spuštění BARS a dalších procesů Access Consciousness. nastolení rovnováhy liší podle potřeby konkrétního čištění a intenzity spolupráce klienta.

Mám v péči pokračovat, i když mám vše vyřešené?

Určitě je vhodné zařadit Access nástroje do každodenního života. Zda to bude cesta za doprovodu praktika nebo se rozhodnete jinak je zcela na vás.

.