.

3 měsíce v pohybu změny 


Jaké by to bylo udělat volbu, která opravdu mění. Tento projekt vzniká právě pro ty, kteří si vybírají nejen snít, jak by jejich tělo a život mohly vypadat. Je pro ty, kteří se rozhodnou žít svůj život v lehkostí a radosti a opřít se do toho v plné parádě. Žádné pomalé krůčky a čekání na změnu. 

Vstupte do prostoru Mahibalo, kde je možné proměnit vše, co vám nevyhovuje, v to co budete milovat. Ať už se bude jednat o více lehkostí ve vašem osobním či pracovním životě nebo se budete chtít zaměřit na vnější péči o pleť a tělo, vždy lze vytvořit větší a spokojenější prostor. 

Užijte si 3 měsíce, během níž se budeme společně a intenzivně věnovat hlavně vám a to jak z venku tak i uvnitř. Tvořte si nový prostor pro to skutečně a naplno žít. Začněte si užívat, to jací jste uvnitř a buďte spokojeni s tím, co je zvenku. Vše je možné změnit, když si to vyberete.


Inovace vaší Identity

5x Access Bars

5x Access Facelift

8x Body Process


Investice  24 000 Kč


Inovace vaší Image

3Fresh renewal

8x Skin massage care

6Body massage care


Investice 26 000 Kč


Inovace vaší Identity Inovace Vaší Image

4x Fresh renewal / 4x Access bars

8x Skin massage care / 4x  Access Facelift

6x Body massage care / 8x Body Process


Investice 48 000 Kč


Platbu lze rozdělit do dvou splátek. Po objednávce a vystavení faktury je splatnost 3 dny na zaplacení. Ode dne přijetí platby na účet Mahibalo je možné druhou část splatit během následujících 40ti dní. Projekt Inovace vaší Identity a Inovace vaší Image trvají od 1. návštěvy 3 měsíce. Projekt Inovace vaší Identity / Inovace vaší Image trvá od 1. Návštěvy 6 měsíce. 1. návštěva je naplánována nejpozději do 30ti dní od zaplacení 1. splátky.

.