.

Fresh Care

RINGANA je trendy. Má odpověď na veškeré potřeby, které dnes utvářejí trh - od zdraví přes veganství a přirozenost až po udržitelnost.

Výroba společnosti RINGANA začala v roce 1996 v malé laboratoři v Hartbergu pouze s několika zaměnstnaci. Z tehdejší laboratoře se stal vysoce moderní, výzkumný, vývojový a výrobní závod s logistickými centry po celé Evropě. Co se ale nikdy nezměnilo: Naše vize, láska k detailu - a naše hlavní sídlo: Hartberg. A to z dobrého důvodu. Umožňuje to zajistit nejen vysokou úroveň kvality, ale také udržitelnost v rámci celého hodnotového řetězce. Pouze tak mohou garantovat nejkvalitnější a udržitelné produkty s nejlepšími standardy na trhu. A to je stejně tak důležité jak pro Ringanu, tak pro jejich zákazníky.


Základem společnosti je FRESH, EXCELLENT a TRENDSETTING. Využívat nejsilnější esence ze světa rostlin a s konceptem čerstvosti RINGANA, který umožňuje použití vysoce citlivých sekundárních rostlinných ochranných látek. Koná nejen s ohledem na přírodní zdroje udržitelným způsobem, ale také, a to především, férově s našimi partnery - od nákupu surovin až po obchodní systém. Neuplyne jediný den, abychom nebyli o něco lepší a inovativnější! Výsledek: Čistá, účinná čerstvá kosmetika a doplňky, které lze používat s čistým svědomím.

Vstupte do světa, kde péče o pleť a tělo jsou pojmy, které mění vaší realitu. Sofistikovaně propracovaná péče, kde se snoubí příroda s technologií, která je co nejvíce šetrná k životnímu prostředí, což je pro Ringanu jeden z nejdůležitějších faktorů jejich výroby. Ringana boří mýty o tom, že je nemožné vyrobit zcela přírodní a čerstvé produkty se skutečně efektivním a dlouhodobým výsledkem. Podlehněte kouzlu jedinečného zážitku z péče, za nímž stojí smyslnost a efektivnost produktů. Ringana přináší nový pohledu na kosmetickou péči. Tato high-tech estetická, ekologická a zcela přírodní péče, šitá na míru vaší pokožce, navrací vaší pleti pevnost, zářivost a mládí.

.