.

Turmanic Care

Péče je založena na schopnosti některých minerálů pozitivně ovlivňovat lidské tělo, vracet ho do rovnováhy a prodlužovat mládí. Pomocí nejstarších poznatků se vědcům podařilo zpracovat soubor kamenů s jedinečnými léčebnými vlastnostmi. Použití nanotechnologie umožnilo jejich kombinování do jednoho minerálu - turmania.

Složení turmania zahrnuje turmalín, germanium, elvanit a vulkanické horniny. Je vyroben z prášku těchto minerálů, který je pečlivě vysušený a prosetý. Prášek se pak nalije do speciálních forem a pečuje v pecích při velmi vysokých teplotách. Získané disky z kurkuma se používají k oteplování zdravotnických rohoží (rohoží), opasků, polštářů, postelí a dalších výrobků.

Turmanská keramika si poradí různými kožními chorobami. Pomáhá odstranit kožní vyrážky, akné a nadměrnou suchost pokožky. Odstraňuje pigmentaci jemné linky a vrásky a přispívá k tvorbě vlastního kolagenu.

Kameny hluboce zahřívají měkké tkáně, zlepšují krevní oběh v nich a urychlují regeneraci buněk. Kromě toho při procesu ohřevu vyvíjejí kameny negativně nabité ionty, které mají příznivý vliv na stav organismu jako celku. Pohodlně sedí na teplé podložce, můžete uvolnit nejsilnější svalové napětí, urychlit hojení popálenin, zbavit se modřin, podvrtnutí nebo křečí.

Turmanium je kontraindikováno u pacientů s hypertenzí, protože když se tělo zahřívá, tlak v cévách automaticky začíná stoupat. Nemůžete ležet na koberečku, pokud má tělo akné, hnisavé rány nebo zanícené oblasti. To vyvolává rychlý vývoj zánětlivého procesu a povede k politováníhodnému výsledku. Zvýšená teplota je také rizikovým faktorem.

Kontraindikace jsou přítomnost gynekologických onemocnění, křečových žil, aterosklerózy a tromboflebitidy. Je to přísně kontraindikovaná turmánská keramika pro osoby s onkologií. Nedoporučuje se při migrénách.


.