Základy pleťové terapie pro každý den

Rádi bychom, aby se péče o pleť stala pro vás příjemným zážitkem nejen v Mahibalo, ale také v pohodlí vašeho domu. Co kdybyste péči o sebe nebrali, jako něco na co nemáte čas, nebaví vás nebo vám přijde zbytečné? Pečujte o sebe s respektem a to vše hlavně s radostí a naprosto přirozeně. Postačí pár minut denně a sami uvidíte, že za čas si ještě rádi najdete pár dalších chvil na to se více rozmazlovat.

Během čtyř hodin vás ukážeme jak příjemná, uvolňující a přínosná může taková péče být. Zaměříme se na to, abyste během krátké praxe získaly informace, které co nejblíže budou odpovídat vašim potřebám. Získáte podrobnou analýzu o stavu našeho organismu, což vám z velké části pomůže ovlivnit stav vaší pleti. 

Dále vám ukážeme ověřené typy, které vám pomůžou o pokožku pečovat, abyste opět získaly ochranou bariéru a dále nedocházelo k jejímu narušování. Ještě než si tomhle všechno ukážeme a pobavíme se o tom, co vás bude zajímat, máte možnost vypnout a na 1,5 hodiny si odpočinout při jednom z našich pleťových rituálů.